PC HocasıOyunProjection: First Light Çıkış Tarihi Belli Oldu

Projection: First Light Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Projection: First Light,Shadowplay Studios tarafından geliştirilip Blowfish Studios tarafından yayınlanması planlanan 2 boyutlu bir platform oyunudur.

29 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam (PC) platformlarına çıkışını yapacak.

Projection: First Light, 17,99 $ / 15,99 £ / 24,99 AUD fiyatlandırması üzerinden piyasaya sürülecek.

Oyun hakkında

Projection: First Light, Greta’yı kendi kendini aydınlatma yolculuğunda takip eden oyunculara gölge kuklası sanatını sunacak. Bu onun ve sizin Çin, Viktorya dönemi İngiltere, Türkiye, Endonezya ve daha fazlası dahil nefes kesici yerleri keşfedeceğini görecektir. Ancak, her bir kültürün güçlü olduğunu öğrenirken, bu dünyada seyahat etmek için Greta’nın ışığı manipüle etme yeteneğinden yararlanmanız gerekeceğinden, sadece kolay bir zaman için uzaktaki ziyaretlere gideceğinizi düşünmeyin.

Geliştirici Shadowplay Studios, Projection: First Light’ın oyunda yer alan uluslara azami saygıyla doğru bir şekilde sunulmasını sağlamak için ünlü Avustralyalı gölge kuklacı ve tarihçi Richard Bradshaw’a danıştı ve yardım aldı.

Bunu da eklemek isterim, oyun Türkçe arayüz desteğine sahip olacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/projection-first-light-cikis-tarihi-belli-oldu-88502/ linkinden 30.07.2021 02:07:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement