PC HocasıPCRazer Blade Stealth Ultrabook CES 2016’da Tanıtıldı

Razer Blade Stealth Ultrabook CES 2016’da Tanıtıldı

 

Ülkemizde aktif olarak çalışmalarına devam eden Razer, yeni Ultrabook’u Blade Stealth modelini CES 2016 etkinliğinde duyurdu. Oyuncular için tasarlanan yeni Ultrabook’un detayları ve teknik özellikleri haberimizde.

İLK TAŞINABİLİR EKRAN KARTI RAZER’DA

Evet, bu konuda başlığı yanlış okumadınız. Razer Blade Stealth Ultrabook modelinde harici olarak takılabilen bir ekran kartı yuvası yer alıyor. Razer Core adı verilen bu sisteme dilerseniz Nvidia, dilerseniz AMD ekran kartlarını takabiliyorsunuz.

Üst seviyede oyuncu deneyimi imkanı sunan Razer Blade Stealth, 4K çözünürlüğe sahip ekranı ile de performans tutkunları için tatminkar seviyede. Harici ekran kartı yuvası ile birlikte istediğiniz zaman dahil edebildiğiniz ekran kartı sayesinde performansını ikiye katlayabiliyor.

razer-blade-ultrabook

RAZER BLADE STEALTH TEKNİK ÖZELLİKLER

* İşlemci: Intel Core i7 6500U

* RAM: 8 GB

* Depolama: 128 GB, 256 GB, 512 GB SSD depolama seçenekli

* Piyasa Satış Fiyatı: 999 dolar – 1600 dolar arası

* Ekran: 12.5 inç 4K Full HD Dokunmatik

Sistem Razer Core Thunderbolt 3 arabirimini desteklediği gibi, diğer ultrabook ve bilgisayar sistemlerinde de harici ekran kartı kutusunu kullanabiliyorsunuz. Ultrabook serisine yeni bir soluk getiren Razer, yaptığı çalışmalar ile piyasada başarılı firmalar arasındaki basamakları hızla tırmanıyor.

Razer’in yeni Ultrabook‘u için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/razer-blade-stealth-ultrabook-ces-2016da-tanitildi-3276/ linkinden 28.07.2021 13:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Çok banal bir tasarım razer deyince insan biraz daha kaliteli tasarım bekliyor

  • Ne buluyorsunuz su razerde anlamıyorum tamam chroma biraz iyi ama diğerleri çöp adamlar öyle bir geçiriyor ki kazığı, steel series alın daha iyi hem kaliteli hem de profesyonel

  • Yani türkiye fiyatı 3000 tl kusur oluyor o teknik özelliklere o para verilmez gelsinler kadıköy sahilde pasajlar var on numara kasa topluyorlar bu sistemin 2 katını toplarsin

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video