PC HocasıCep TelefonuRazer, Razer Phone 2 İçin Kablosuz Şarj Standını Piyasaya Sürdü

Razer, Razer Phone 2 İçin Kablosuz Şarj Standını Piyasaya Sürdü

 

Oyuncu ekipmanları üretmesiyle tanıdığımız Razer, piyasaya sürmüş olduğu akıllı telefonu Razer Phone 2 için kablosuz şarj standını kullanıcıların beğenisine sundu.

Qi standartını destekleyen bu yeni şarj standı kablosuz şarj olabilme yeteneğine sahip tüm akıllı telefonlar ile kullanılabilecek ancak en iyi performansı Razer Phone 2 ile verecek.

99 Dolar Fiyat Etiketi Bulunuyor

Samsung Galaxy ailesini, iPhone 8 ve üst modellerini ve birçok akıllı telefonu rahatlıkla şarj edebilen standın 99 dolar fiyat etiketi bulunuyor.

Alt tarafında özelleştirilebilir Chroma RGB aydınlatmasına sahip olan standın 16,8 milyon renk seçeneği bulunuyor. Şuanlık, iPhone cihazları tarafından kontrol edilebilen yazılım ileri ki zamanlarda tüm Android cihazlar ile rahatlıkla kontrol edilebilecek.

Standın şarj performansına bakıldığında ise hiç tatmin edici olmadığı görülüyor. 4000mAh kapasiteli bir bataryası bulunan Razer Phone 2, tam olarak 3 saat gibi bir sürede şarj oluyor.

Oldukça yavaş şarj eden bu standın diğer akıllı telefonlar için iyi bir performans sunmayacağı anlaşılıyor. Kablosuz şarj standını Razer’ın resmi web sitesi üzerinden 99 dolar fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/razer-razer-phone-2-icin-kablosuz-sarj-standini-piyasaya-surdu-54149/ linkinden 28.10.2021 16:10:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad