PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerRealme Buds Q2s Tanıtıldı!

Realme Buds Q2s Tanıtıldı!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, bugün Çin’de düzenlediği bir etkinlikte Realme Buds Q2 kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Tam Kablosuz kulaklıklar, oyuncular için düşük gecikme süresi, Bluetooth 5.2 teknolojisi ve 30 saate kadar pil ömrü gibi çarpıcı özelliklere sahip.

Kulaklıkların her biri, TPU Polimer diyaframlı 10mm Bass Boost Sürücülerine sahip ve her bir kulaklık 40 mAh kapasiteli batarya bulunuyor. Her bir kulaklık 5 saat kesintisiz oynatma deneyimi sunuyor. Şarj kutusunun içerisinde bulunan 480 mAh kapasiteli batarya bu süreyi 30 saate çıkarıyor. 10 dakikalık bir şarj süresi tam 3 saatlik kullanım süresi sunuyor.

Diğer özellikler arasında AAC Ses Kodeği, Dokunmatik Kontroller, Sesli Asistan desteği ve Yapay Zeka Destekli ENC yer alıyor. Yapay Zeka Destekli ENC, aramalarda karşı tarafın sesinizi daha net duyabilmesi için çevrenizdeki ortam sesini azaltıyor. Özel oyun modu yalnızca 88 ms gecikme süresi sunuyor ve kulaklıklar IPX4 sertifikasına sahip.

Şarj kutusu şeffaf bir kapağa ve sahip böylelikle ayrı bir hava katıyor. Realme Q2s, Siyah, Kağıt Beyazı ve Kağıt Yeşili olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde 199 Çin Yuanı (32 Dolar) fiyat etiketiyle Çin’de satışa çıktı. Kulaklıkların küresel pazara ve ülkemize ne zaman gireceği henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-buds-q2s-tanitildi-124465/ linkinden 26.05.2022 16:05:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial