PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerRedmi Earbuds 3 Pro Duyuruldu!

Redmi Earbuds 3 Pro Duyuruldu!

   

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi’nin Hindistan merkezi, bugün erken saatlerde yaptığı bir lansmanda Redmi 10 Prime isimli akıllı telefonunu tanıtmıştı ancak etkinlikte yalnızca yeni bir akıllı telefon değil şirketin yeni model uygun fiyatlı TWS kulaklık modeli olan Redmi Earbuds 3 Pro modeli de tanıtıldı. Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisine sahip kulaklık aptX Adaptive codec desteği ile birlikte gelirken Qualcomm’un QCC3040 yonga setinden güç alıyor.

Redmi Earbuds 3 Pro, doğal ve dengeli ses çıkışı için çift dengeli armatür sürücülere sahip, kulaklıkların her biri birden fazla işlevi yapabilen dokunmatik yüzey ile birlikte geliyor ve akıllı aşınma algılama teknolojisini barındırıyor. Kulaklık, MIUI çalıştıran akıllı telefonlar için hızlı bir eşleştirme seçeneği sunuyor (Apple tarafındaki gibi)

Redmi Earbuds 3 Pro, dayanıklılık konusunda IPX4 sertifikasına sahip ve böylelikle su sıçramalarına karşı dayanıklılık sağlıyor. 600 mAh bataryaya sahip olan kulaklık sürekli kullanımda 30 saatlik kullanım süresi sunuyor. Kulaklık USB Tip C girişine sahip. Redmi Earbuds 3 Pro’nun perakende satış fiyatı 2,999 Rupi olarak belirlendi ve ilk satışlar 9 Eylül itibariyle Hindistan’da başlıyor.

Kulaklıkların ülkemizde satılıp satılmayacağı, fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/redmi-earbuds-3-pro-duyuruldu-117507/ linkinden 08.08.2022 23:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video