PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Note 22 ile ilgili Yeni Detaylar Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 22 ile ilgili Yeni Detaylar Sızdırıldı!

   

Daha önce, güvenilir sızıntı yapan Ice Universe’nin Samsung’un gerçekten anlamda gelecek sene için bir Samsung Galaxy Note 22 üzerinde çalışmalar yaptığını ve cihazın tedarik zincirinde tespit ettiğini öğrenmiştik. Bugün ise, cihazın çerçevesinin tespit edildiğini söyleyerek bunun daha fazla onaylandığını bildirdi.

Samsung Galaxy Note 22, S-Line’ın daha yuvarlak köşeleri yerine Note serisine özgü aynı kare tasarıma sahip olacağı bildiriliyor. Ayrıca, sızan fiziksel görüntülere baktığımız zaman gelecek zamanlarda piyasaya sürülecek Galaxy akıllı telefonlarının ne tür bir çerçeve tasarımına sahip olacağına dair bazı fikirlerin zihnimizde oturmasına da sebep oldu.

Elimizde olan bilgiler doğrultusunda; Note 22 oldukça ince çerçeveye sahip olacak ve bu noktada nihai ürün aşağıda ki konsept tasarımla hemen hemen birebir olarak aynı tasarımla gelecek. Tasarım konusunda şirketin Galaxy S21 ve Galaxy S22 modellerinde uygulamaya başladığı bir tasarım dilini kullanmasını bekliyorum.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-note-22-ile-ilgili-yeni-detaylar-sizdirildi-2-118299/ linkinden 17.08.2022 22:08:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video