PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S20 FE, OneUI 3 Güncellemesi Aldı!

Samsung Galaxy S20 FE, OneUI 3 Güncellemesi Aldı!

 

Samsung, S20 serisine en son OneUI güncellemesini yayınladıktan sonra, şimdi orijinal S20’nin tonlanmış bir versiyonu olan Galaxy S20 FE’ye Android 11 tabanlı OneUI 3.0 güncellemesini sunuyor.

Şu anda OneUI 3.0 güncellemesi yalnızca bölge olarak Rusya’da mevcut, ancak önümüzdeki günlerde bölgesel olarak diğer ülkelere de kullanıma sunulmasını bekliyoruz. En son OneUI güncellemesi, G780FXXU1BTL1 donanım yazılımı sürümünü taşıyor ve Aralık 2020 güvenlik yamasını içeriyor. Bu büyük bir yazılım güncellemesi olduğundan, güncellemeyi indirmek için bir Wi-Fi ağına bağlanmanız önerilir.

OneUI 3.0 güncellemesi Kişiler, Telefon, Galeri gibi bazı birinci taraf uygulamalarda görsel değişiklikler içerir. Bunun dışında güncelleme, ekranı, ek kamera filtrelerini ve daha fazlasını kapatmak için çift dokunma özelliğini de ekliyor.

Galaxy S20 ve S20 FE dışında, Android 11 güncellemesi aynı zamanda bazı orta segment ve Galaxy Note 20, S10, Note 10 dahil olmak üzere eski Galaxy amiral gemileri için de mevcut olacak. Bu arada, Rusya’da yaşıyorsanız ancak güncellemeyi almadıysanız, Ayarlar > Yazılım güncelleme sekmesine giderek S20 FE’nizde güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Video