PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S20FE, TENAA Testini Başarı ile Geçti

Samsung Galaxy S20FE, TENAA Testini Başarı ile Geçti

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un, Galaxy S20 serisi akıllı telefonun bir alt modelini piyasaya süreceğini sizlere aktarmış ve bu bilgilerin doğru olduğunu söylemiştik. Neredeyse tüm üst düzey akıllı telefonlarda olduğu gibi, S20 FE‘nin teknik özellikleri resmi lansman tarihinden önce sızdırılmayı başardı.

S20’nin yeni varyantının Ekim ayında piyasaya sürüleceğine dair söylentiler duyuyoruz ve bunlar sadece söylentiler olsa da, akıllı telefonun çeşitli sertifika sitelerinde ortaya çıkması, Samsung’un S20 FE’yi piyasaya sürmeye oldukça yakın olduğuna işaret ediyor.

TENAA Sertifikası alındı!

Samsung Galaxy S20 FE, kısa süre önce Çin’in TENAA sertifika sitesinden geçti. Bu aynı zamanda satışa çıkmanın ve tanıtılmanın yakın olabileceğini ima ediyor, ancak bunun dışında, bazı temel özellikleri de doğruluyor.

TENAA sertifikasyon sitesine göre, model numarası SM-G7810 olan akıllı telefon, 6.5 inçlik bir Süper AMOLED ekrana sahip ve 15W hızlı şarjı destekliyor – önceki söylentiler de aynı özellikleri öneriyordu. Söylentilere göre S20 FE, TENAA ajansının da doğruladığı bir şey olan 4.500mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip.

Fiyatı ne kadar olacak?

Önceki söylentiler, Galaxy S20 FE’nin en az 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip olacağını ve ayrıca Samsung Galaxy Note20’ye önceden yüklenmiş olarak gelen Android 10 tabanlı OneUI 2.5 tarafından destekleneceğini ileri sürdü.

Galaxy S20 FE’nin önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği ve yaklaşık 750 $ ‘a mal olabileceği söyleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s20fe-tenaa-testini-basari-ile-gecti-89892/ linkinden 29.07.2021 00:07:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video