reklam
PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21, Ekran Altı Kamera ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S21, Ekran Altı Kamera ile Gelebilir!

Son bir kaç yıl boyunca, akıllı telefon üreticileri kullanıcılara gerçekten tam ekran bir deneyim sunabilmek için çeşitli teknikler tanıttı; popüler olanlardan bir tanesi pop-up selfie kameralar oldu.

Fakat pop-up selfie kameraların günleri sayılı ve bu nedenle, akıllı telefon üreticileri gerçekten tüm ekran deneyimi sunabilecek bir çözüm üzerinde çalışıyorlar. Ve duyduğumuzdan, Samsung, ekran altı kamera teknolojisini tanıtarak bu kilometre taşına ulaşan ilk birkaç şirketten biri olabilir.

Ice Universe beyciğime göre Samsung Galaxy S21, ekran altı kamera teknolojisi ile gelen ilk Samsung akıllı telefonu olabilir. Güney Kore merkezli şirket şu anda teknolojinin uygulanabilir olup olmadığını değerlendirme aşamasında.

Beklenen Gün Geldi: OnePlus 8T 5G Tanıtıldı!

Her şey yolunda giderse, 2021’in ilk çeyreğinde Samsung’dan bir ekran altı kameralı telefon görebiliriz, bu da Galaxy S21’in piyasaya çıkması muhtemel. Şu anda Galaxy S21 hakkında pek bir şey bilmiyoruz çünkü piyasaya sürülme tarihinden bir yıl uzaktayız.

Samsung’un yanı sıra, Huawei ve OPPO da aynı teknoloji üzerinde çalışıyorlar, ancak ne zaman piyasaya süreceklerini bilmiyoruz. Bu nedenle, hangi akıllı telefon üreticisinin herkesten önce bir ekran altı kamera telefonu tanıtmayı başardığını görmek çok heyecanlı

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz