PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21 microSD Kart Yuvası ile Gelmeyebilir

Samsung Galaxy S21 microSD Kart Yuvası ile Gelmeyebilir

 

Samsung Galaxy S21 serisi hakkında her şeyi bildiğimizi sanıyorduk ancak son zamanlarda yeni ve endişe verici bir detay ortaya çıktı. Son zamanlarda cihazların tam teknik özelliklerini sızdıran Winfuture, cihazın Avrupa sürümünde bir depolama kartı yuvasına sahip olmayacağına dair bir not ekledi.

Siteden Roland Quandt şöyle bir tweet attı:

Bazı bölgelerin çift SIM desteği alacağına, diğerlerinin ise birleşik bir SIM kart yuvası ve microSD kart yuvası alacağına dair raporlar duyduk. Şimdilik elde ettiğiniz şey, çekilişin şansı gibi görünüyor, ancak yeni bir sızıntıya göre Tron (daha önce Cozyplanes) daha önce şöyle bir tweet attı:

Bu zamana kadar cihazlarda gördüğümüz en büyük ikilem işlemci tercihi olmuştu. Avrupa pazarı için Exynos işlemciler kullanılırken Amerika Birleşik Devletleri için Snapdragon işlemci tercih ediliyordu bu sefer ise cihazda kullanıcıyı çok daha fazla ilgilendiren ikilemlerle karşı karşıyayız.

Bakalım ülkemiz için Galaxy S21 hangi işlemci, SIM kart konusunda hangi varyant ve microSD tarafında genişletme sunacak mı? Hepsini görüyor olacağız.

Video