PC HocasıCep TelefonuSamsung, Galaxy S21’de Kamera Gecikmesini Kabul Etti!

Samsung, Galaxy S21’de Kamera Gecikmesini Kabul Etti!

 

Samsung Galaxy S21 kullanıcıları, özellikle farklı kamera modları ve yakınlaştırma seviyeleri arasında geçiş yaparken, yaşadıkları düşük performans sorunlarından epeydir şikayet ediyorlardı. Sorun, Mayıs ayında SamMobile tarafından yayınlanan bir YouTube videosunda uygun bir şekilde gösterilmişti.

Şimdi ise Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un destek forumlarında, şirkette çalışan kamera mühendislerinden biri sorunu doğruladı ve sorunu yaşayanlar için şu sözleri dile getirdi: “Portre modu da dahil olmak üzere belirli bir yolda yetersiz bellek veya hesaplama kaynakları olduğunda gecikmenin meydana geldiğini doğruladık.”

Forumda paylaşımda bulunan Mühendis, aynı zamanda Samsung’un konu ile ilgili bir düzeltme üzerinde çalıştığını resmi olarak doğruladı ve bunun Haziran ayı üretici yazılımı güncellemesi ile birlikte yayınlanacağını belirtti. İdeal olarak, bu tür sorunları amiral gemisi bir cep telefonunda hiç görmezdik, ancak ikinci en iyi şey, şirketlerin sorunları mümkün olan en kısa sürede kabul edip düzeltmek için sağlamasıdır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s21de-kamera-gecikmesini-kabul-etti-113937/ linkinden 17.09.2021 22:09:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad