Silent Hill 2 Remake İçin Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir

  Google News

Silent Hill 2 Remake için çıkış tarihi’nin sızmış olma ihtimali yüksek gözüküyor. Konami’nin, ünlü serisi olan Silent Hill serisi için çıkacak oyunun çıkış tarihi’nin sızmış olması olası. Silent Hill 2 için bir Remake yapılacağını Konami geçen sene Ekim ayında duyurmuştu. Bu duyuruyu bir fragmanla duyuran Konami bunun yanında seri için yeni olan birkaç oyunu da duyurmuştu.

Oyun hakkında bildiğimiz şeyler arasında oyunun Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirildiği de yer alıyor. Şirket oyun hakkında kullanılan yüz teknolojisi için de yeni bir teknoloji kullandıklarını açıklamıştı. Şirketin söylediğine göre bu yeni kullandıkları yüz teknolojisi seri tarihindeki en iyi yüz animasyonlarını sunacak. Hatta bir karakter konuşmasa bile onun yüz hareketlerinden çeşitli duyguları görebileceğiz. Tüm bu bilgileri bilsek de oyuncular en çok oyunun çıkış zamanını merak ediyor. Bir oyuncu bu oyun için çıkış tarihini sızdırmış gözüküyor.

Silent Hill 2 İçin Çıkış Tarihi Sızmış Gözüküyor

Resetera forumundan bir kullanıcıya göre Silent Hill 2 Remake için çıkış tarihini bir mağaza sızdırmış durumda. Kullanıcı, Avusturya’lı bir mağaza olan Gorilla Games’in oyunu listelediğini görüyor.

Bu listelemeye göre oyun 29 Eylül 2023’te piyasaya çıkacak. Her ne kadar mağaza tarafından bir tarih verilmiş olsa da bu bilgi sızıntı bir bilgi. Yani net bir güvenilirliği şu an için bulunmuyor.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video