PC HocasıCep TelefonuSony Xperia X Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia X Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

   

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan yeni Sony Xperia X‘in piyasa satış fiyatı ve teknik özellikleri belli oldu. Türkiye’de satışa sunulan Sony Xperia X hakkında tüm detaylar ve teknik özellikler haberimizde.

Fiyat ve Performans

Qualcomm’un altı çekirdekli işlemcisini içerisinde barındıran Sony Xperia X, gücünü Qualcomm Snapdragon 650’den alıyor. Orta segment için ideal bir işlemci olmasına rağmen, Türkiye’de satışa çıkan cihazın satış fiyatı eleştirilmeye başlandı. Parmak izi sensörü, 3 GB RAM ve 32/64 GB dahili depolama alanı bulunan cihazda Full HD ekran bulunuyor.

Sony Xperia X serisinde ayrıca Predictive Hybrid Autofocus yer aldığı gibi, 23 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kamera bulunuyor. Dilerseniz sizleri Xperia X‘in diğer teknik özellikleri ile baş başa bırakalım.

Xperia-X-Beyaz
Sony Xperia X Teknik Özellikleri

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sony-xperia-x-tum-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-21985-10374/ linkinden 27.01.2022 21:01:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner