Stranger Things 4 için Yeni Teaser Yayınlandı!

  Google News

Netflix, Cumartesi günü Tudum etkinliğinin bir parçası olarak Stranger Things 4. sezon için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Fragman eski zamanlardaki bir eve giren bir aile ile başladı, ancak klasik Stranger Things tarzında, işler hızla ürkütücü ve garip bir hal aldı. Netflix’in en sevilen dizilerinden Stranger Things yeni sezonu ile 2022’de seyircileriyle buluşacak.

Dördüncü sezonun seyirciler ile buluşması uzun zaman aldı. Stranger Things’in üçüncü sezonu iki yıldan uzun bir süre önce 4 Temmuz 2019’da vizyona girmişti, bu yüzden hayranlar Netflix’in en popüler dizisinde ne olacağını görmek için bir süredir bekliyorlar. (3. Sezon oldukça popülerdi – lansmanından sadece dört gün sonra Netflix, tüm sezonu 18,2 milyon hesabın izlediğini söyledi.)

https://youtu.be/hgsUzL75Yjk

Yine de şirket, 4. sezondan ne bekleyeceğimize dair birkaç kısacık ipucu paylaştı. Şubat 2020’de paylaşılan bir teaser, hayranların favorisi bir karakterin geri döneceğini açıklamıştı. Mayıs ayında yayınlanan bir başka teaser ise, Eleven’ın geçmişine kısa bir bakış atmamızı sağladı ve Ağustos’ta paylaşılan 30 saniyelik aksiyon dolu bir diğer teaser ise, yeni sezona dair birçok kısa bilgi verdi.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video