PC HocasıTabletTCL NxtPaper MAX 10 Tanıtıldı!

TCL NxtPaper MAX 10 Tanıtıldı!

   

Huizhou merkezli teknoloji üreticisi TCL Corporation, geçtiğimiz gün Mobil Dünya Kongresi’nde TCL NxtPaper MAX 10 isimli tabletini resmi olarak tanıttı, Full HD+ çözünürlüğünde birden fazla katmana sahip 10,36 inçlik bir ekranla geliyor ve yansımaları azaltmak adına parlama önleyici camla kaplı.

A-Pen kalem desteğine sahip tabletin ekranı, daha rahat okuma ve yazma deneyimi için kağıt görünümü ve hissi sunacak şekilde tasarlandı.

TCL NxtPaper MAX 10 teknik özellikleri neler?

Android 11 işletim sistemini çalıştıran tablet, çocuklar tarafından kullanılacağı zaman eğlence işlevi görmesi açısından TCL Kids özelliğine sahip. Çalışma ve üretkenlik için tasarlanılan tablet 8000 mAh kapasiteli bataryadan enerjisini alıyor ve bağlantı teknolojileri tarafında Wi-Fi ve 4G LTE destekliyor.

TCL NxtPaper MAX 10, yakın zaman içerisinde yalnızca Wi-Fi ve 4G LTE yapılandırmalarında satışa sunulacak. 270 Euro fiyat etiketine sahip olan tablet Asya bölgesinde 2022 yılının ikinci çeyreğinin ortasında satışlara başlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tcl-nxtpaper-max-10-tanitildi-124322/ linkinden 26.05.2022 16:05:43 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial