PC HocasıSinemaThe Witcher, 2. Sezon Çekimleri Tamamlandı

The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Tamamlandı

 

Netflix’in The Witcher dizisinin ikinci sezonunun geçen yıl çekimlerine başlanmıştı, ancak koronavirüs salgını gecikmelere neden oldu. Çekimler yeniden başladığında ise, Henry Cavill sette bir sakatlık yaşadı ve bu da işleri biraz daha erteletti. Neyse ki, çekimler bu hafta resmen sona erdi ve işler yoluna girdi.

Dizinin ikinci sezonu hakkında bazı şeyler açığa çıktı. Nilfgaard askerleri artık daha iyi zırhlara sahip, Henry Cavill’in Geralt kostümü güncellendi ve sızdırılan set görüntüleri The Wild Hunt’ı en az bir kez göreceğimize işaret ediyor.

Sezon, roman serisinin ilk büyük kitabı olan Blood of Elves romanını, bir kısmı birinci sezon boyunca bireysel bölümlerde uyarlandığını gördüğümüz iki kısa öykü koleksiyonundan sonra uyarlanıyor.

The Witcher‘ın ikinci sezonu için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak, bu yılın sonundan önce görmeyi umuyoruz. Hala yapılacak olan çok sayıda düzenleme ve post prodüksiyon çalışması bulunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-witcher-2-sezon-cekimleri-tamamlandi-111376/ linkinden 16.10.2021 08:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad