PC HocasıOyunTitan Siege Online Steam Greenlight’ta

Titan Siege Online Steam Greenlight’ta

   

Kapalı Beta sürecini geçtiğimiz günlerde sonlandıran ve oyunculardan aldığı geribildirimler doğrultusunda iyileştirme çalışmalarını sürdüren Titan Siege ekibi, 24 Haziran’da başlayacak Açık Beta öncesinde oyunu Steam’e ekleyerek daha geniş kitlelerin beğenisine sundu. Titan Siege Online, tüm oyunseverlere eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir sanal dünya sunmayı hedefliyor.

24 Haziran Tarihinde Açık Beta Başlıyor

Kapalı Beta’da gelen oyuncu yorumları doğrultusunda geliştirme ekibi, oyunun Oto Avlanma ve PK sisteminde değişikliğe gitmiş. Geliştiriciler ayrıca, oyuncuların bu değişiklikleri deneyebilmesi için Açık Beta’ya giren oyunculara 10 adet PK koruma iksiri hediye edileceğini açıkladı. Hata giderme ve optimizasyon çalışmaları devam eden oyun, bu süreçte Steam Greenlight’ta oyunseverlerin desteğini bekliyor.

Titan Siege Online-2
Titan Siege Online daha önce Rusya’da ve Avrupa’da başarı elde etmiş free to play bir MMORPG oyunudur. Titan Siege Online’ın yayıncısı olan Consala Games, oyunu Türkiye’deki oyunseverlerin beğenisine sunmak üzere gerekli çalışmaları gerçekleştirmiştir.

 

Devasa büyüklükteki açık dünyası, PvP savaşları, kale kuşatma, evcil hayvan alma, eşya üretme gibi mekaniklere sahip olan Titan Siege Online, tüm oyunseverlere eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir sanal dünya sunmayı hedefliyor. Titan Siege Online’a Steam Greenlight’ta oy vermek için adresini ziyaret edin.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/titan-siege-online-steam-greenlightta-21781-10155/ linkinden 27.01.2022 20:01:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner