reklam
Ana SayfaOyunTürk yapımı uzay oyunu Colony için yeni bir fragman yayınlandı

Türk yapımı uzay oyunu Colony için yeni bir fragman yayınlandı

Türk yapımı bir oyun olan Colony‘i belki duymuşsunuzdur. Oyunun ilk fragmanı geçtiğimiz aylarda bizler ile paylaşılmıştı. Aradan geçen birkaç aylık sürenin ardından oyun için yeni bir fragman yayınlandı. İsterseniz detaylara geçelim.

Colony nedir ?

Colony oyununda Atlas isimli bir karakter ile kıyamet sonrasında yeni bir gezegen arayışına çıkıyoruz. Fakat işler beklendiği gibi gitmiyor ve bir ekip mağarada kayboluyor. Durumlar böyle olunca Atlas, bir başka ekip üyesi olan Scarlett ile birlikte onları bulmaya çalışıyor. Maceramız ise burada başlıyor.

Yakın bir gelecek… Dünyadaki uzay üssünden yolculukları başlayan astronotlar, yeni bir koloni arayışı için Mars gezegeninde araştırmalar yapmaya karar verdi. Her şey yolunda gidiyordu, ta ki iki astronot girdikleri mağarada kaybolana kadar. Ekip üyelerinden Atlas ve Scarlett, kaybolan arkadaşlarını bulmak için çıktıkları yolda yalanlar üstüne kurulmuş bir dünyanın ardındaki gerçeğin peşine düştü.

Oyunda ana karakterimiz olan Atlas‘ı birçok kişinin tanıyacağı ve oyunun geliştiricilerinden olan Harun Can seslendiriyor.

Crysis Remastered Switch Platformundan İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

İsterseniz fragmana tekrardan dönelim. Skeb Stuidos ve Harun Can tarafından geliştirilen bu oyunun yayınlanan yeni fragmanında, Atatürk detayı ise gözlerden kaçmıyor.

Bu ve bu tür Türk oyunlarının artmasını dileyerek yazımızı sonlandırıyoruz. Colony oyunun ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilir, fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.