Turkcell’den Bedava 1 GB İnternet

Şebekede oluşan bir sorun nedeniyle mağdur olan Turkcell'lilerin yüzleri gülüyor.  Gün içinde tüm Turkcell'lilerin cep telefonlarına gönderilen mesajla Turkcell'den Bedava 1 GB İnternet hediye edildiği duyuruldu. Turkcell'den Bedava 1 GB interneti 1 hafta boyunca kullanabileceğiz. Herhangi bir şart bulunmuyor. Yani bu telafi tüm abonelerini kapsıyor. 

2 saat civarında süren problemin ardından Twitter'da bir anket başlatıldı ve takipçilerin 100 dakika, 100 sms ve 1 gb internet seçeneklerinden birini seçmeleri istendi. Oylama sonucunda %94 1 GB İnternet çıktı. Elbette bizleri şaşırtmayan bir sonuç oldu. Ne de olsa günümüzde her işimizi internetten görüyoruz.

Kesinti yüzünden mağdur olan aboneler her ne kadar küplere binmiş olsalar ve o zaman diliminde belki de işlerini aksatmış olsalar da, Turkcell'in özür dileyerek 1 GB internet ile hatasını telafi etmesi bence tüm mağdurlar tarafından affedilmesini sağlamıştır. Öte yandan bakacak olursak: Kesintiden bile haberi olmayan abonelerin bir anda 1 haftalık internet hediye edildiğini öğrenmesi eşittir mutluluğun resmi :)

Tüm Turkcell'lilere 1 haftalık 1 GB İnternet hediyelerini güle güle kullanmalarını dilerim. 

İlgili Etiketler