PC HocasıTelevizyontvOS 15.6 Yayınlandı: Neler Geldi?

tvOS 15.6 Yayınlandı: Neler Geldi?

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, iki gün önce Apple TV cihazları için tvOS 15.6 sürümünü yayınladı, en son iki ay önce yayınladığı tvOS 15.5’de yaşanılan sorunları giderirken iyileştirmeler sunuyor. Gelin hep birlikte güncellemenin içeriğine bakalım.

tvOS 15.6, Ayarlar uygulamasının Sistem menüsünün Yazılım Güncelleme alt menüsü üzerinden Apple TV sisteminden doğrudan indirilebilir. Eğer Otomatik Yazılım Güncellemeleri özelliğiniz etkinse zaten cihazınız otomatik olarak güncellenmiştir.

Herhangi bir yenilik yok fakat önemli

Genellikle Apple’ın yayınladığı tvOS güncellemeleri oldukça küçük ölçeklidir yani dışa dönük büyük değişiklikler yerine hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve ufak tefek ince ayarlar sunar. tvOS 15.6’nın Beta Test Grubundaki kullanıcılar bu sürümde herhangi bir yeni özellik keşfetmediler.

Apple’ın tvOS 15.6 yazılım güncellemesi ile ilgili sürüm notlarına baktığımız zaman mevzubahis güncellemenin “genel performans ve kararlılık iyileştirmeleri” içerdiği belirtiliyor. Cihazın sağlığı için mutlaka yüklemekte fayda var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tvos-15-6-yayinlandi-neler-geldi-130385/ linkinden 15.08.2022 22:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video