PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerUygun fiyatlı akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4C satışa sunuldu!

Uygun fiyatlı akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4C satışa sunuldu!

  arctis 7+

Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi Mi Band 4C‘ye ait bir haber yazmıştık. Şimdi ise bilekliğin satışa sunulduğu sizlere bildirmek için bu haberi yazıyoruz. Bakalım bilekliğin fiyatı beklentileri karşılayacak seviyede mi?

Bilekliği 150-170 TL aralığında bulmak mümkün!

Çoğu e-ticaret sitesinde 170 TL’ye yakın satılan Xiaomi Mi Band 4C, fiyatıyla kullanıcıları sevindirecek gibi. Genel olarak baktığımızda Mi Band 5‘i andıran bileklik, fiyatına göre olması gereken özellikleriyle beraber satışa sunuldu.

Xiaomi Mi Band 4C özellikleri:

  • Pil: 120 mAh (14 günlük pil performansı)
  • Ekran: 1,08 inç 128×220 piksel TFT renkli ekran
  • NFC: Mevcut
  • Mod sayısı: 5 farklı spor modu
  • Nabız ölçer: Mevcut

Bilekliğin pili iki saatlik şarj sonucunda doluyor. Uyku takibi ve adım sayma özellikleri de bileklik üzerinde geliyor. Mi Band 5‘in biraz pahalı olmasından ötürü bu bilekliğin satış oranlarının yüksek olacağını tahmin ediyorum.

Hem Xiaomi kalitesi hem uygun fiyat hem de sunduğu özellikler ile gönüllerde taht kuracağına inandığım Xiaomi Mi Band 4C, bakalım kullanıcılar tarafından ne gibi yorumlara tabi tutulacak bekleyip göreceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/uygun-fiyatli-akilli-bileklik-xiaomi-mi-band-4c-satisa-sunuldu-86360/ linkinden 02.12.2021 04:12:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner