PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Desktop Beta Hem Windows Hem macOS için Yayınlandı

WhatsApp Desktop Beta Hem Windows Hem macOS için Yayınlandı

  arctis 7+  

Sosyal medya devi Facebook’un sahibi olduğu popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iOS ve Android için mevcut olan uygulamalarının beta sürümlerine uzun süredir var ve bu beta sürümler, şirketin yeni özellikleri genel kullanıcı kitlesinin kullanımına sunulmadan önce bir grup kişiler tarafından test edilmesine olanak sunuyor.

Şirketin WhatsApp masaüstü uygulamasının 2.2133.1 sürümü artık beta olarak kullanıma açıldı. WhatsApp’ın yakın zamanda çoklu cihaz desteği yayınlaması bekleniyor, ancak yeni beta uygulaması yalnızca mesajı göndermeden önce önizlemenizi sağlayan yeni bir sesli mesaj kayıt deneyimi içeriyor ve bu gerçekten oldukça önemli bir özellik.

Windows Blog Italy ve WABetaInfo işbirliği ile keşfedilen betada WhatsApp, uygulamayı yeni özellikler ile otomatik olarak güncelleyecek ve gelecek olan yeni ve büyük özellikleri keşfetmek için indirip deneyebilmeniz için aşağıda hem Windows için hem de macOS için indirme linklerini bıraktık

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-desktop-beta-hem-windows-hem-macos-icin-yayinlandi-117032/ linkinden 23.01.2022 06:01:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner