PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Kullananlara Müjde: “Oynatma Hızı” Geliyor!

WhatsApp Kullananlara Müjde: “Oynatma Hızı” Geliyor!

 

Telegram ve diğer mesajlaşma uygulamalarının yayınladığı özelliklerden bir tanesi birkaç sene sonra, Facebook’a ait mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘a da geleceği belli oldu, sesli mesajları gerçek zamandan daha hızlı oynatmanızı sağlayacak bir “oynatma hızı” özelliği sunacağı bildiriliyor. Bu özellik erken geliştirme aşamasında duruyor ve uygulamanın beta sürümlerini düzenli olarak tersine çeviren WhatsAppBetaInfo tarafından ortaya çıkarıldı.

WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgide henüz bir kullanıcı arayüzünü gösteren görsel bulunmuyor. Lakin şirketin rakiplerinden Telegram’ın sunmuş olduğuna benzer bir arayüz yenilemesi gelmesini bekliyoruz. Erkenden sızdırılan özellik WhatsApp’ta kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenenler arasında yer alıyordu, ancak özellik şu anda beta uygulamasında ve son kullanıcılara sunulması muhtemelen birkaç ay sürecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-kullananlara-mujde-oynatma-hizi-geliyor-110523/ linkinden 16.10.2021 09:10:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad