PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Sohbetlerinizi Başka Bir Telefon Numarasına Taşıyabileceksiniz!
WhatsApp gizlilik sözleşmesi

WhatsApp Sohbetlerinizi Başka Bir Telefon Numarasına Taşıyabileceksiniz!

 

WhatsApp, kimliğinizin ve sohbet geçmişinizin gerçek bir hesaptan ziyade bir operatörden alıpta kullanmakta olduğunuz telefon numaranıza bağlı olduğu oldukça arkaik bir sisteme sahiptir. Facebook elbette bu düzeni değiştirmek istiyor ve bunun gizlilik konusunda dezavantajları olsa da, hesap yönetimi söz konusu olduğunda avantajlar da mevcut.

WABetaInfo, sohbetlerin iOS’tan Android’e ve tam tersi şekilde taşınmasına izin vermenin yanı sıra, şirketin sohbetleri bir telefondan diğerine taşımanıza izin vermek için de çalıştığını bildiriyor.

Yakın zamanda herkesin kullanımına açılmasını beklediğimiz bu özellik, numaralarını yeni bir cihaza geçiremeyenler veya istemeyenler için inanılmaz derecede kullanışlı olacaktır. Sohbet geçmişinizi korurken hem telefonunuzu hem de numaranızı değiştirmenize olanak sağlamasıyla eski sürümde iyileştirilen özellik henüz yayında değil, ancak birkaç hafta içinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-sohbetlerinizi-baska-bir-telefon-numarasina-tasiyabileceksiniz-113464/ linkinden 21.10.2021 22:10:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad