reklam
PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp’a Sonunda Beklenen Güncelleme Geldi!

WhatsApp’a Sonunda Beklenen Güncelleme Geldi!

WhatsApp; şüphesizdir ki hemen hemen herkesin gündelik yaşamından vazgeçirmediği mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi fakat iş arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle, dostlarımızla görüntülü görüşme kısmına geldiğinde WhatsApp beklentilerimizi bir türlü karşılayamıyor.

Şu anda WhatsApp gruplarınızdan herhangi birinde bir görüntülü sohbet başlatmak istediğinizde maksimum siz dahil dört kişi ile sohbet başlatabiliyorsunuz.

Güncelleştirmeler neler sunuyor?

WhatsApp beyciğim, katılımcı sayısını Android için dörtten sekize çıkardığı sürümünü nihayet betadan çıkarttı fakat henüz Google Play Store üzerinde mevcut değil. Uygulamanın web sitesi üzerinden indirebiliyorsunuz. Özelliğin işe yaraması için WhatsApp kullanıcılarının WhatsApp’ın web sitesinden 2.20.141’i yüklemeleri gerekmektedir.

WhatsApp Gruplarına Süresiz Susturma Geliyor

Söylemeye gerek yok, sekiz üyeli grubun bir parçası olmak isteyenler kendi iOS veya Android cihazında yüklü anlık sohbet uygulamasının en son sürümünü kurmaları gerekiyor.

Öte yandan, WhatsApp son zamanlarda grup ses, görüntülü aramalar başlatma sürecini kolaylaştırmak için yeni bir özellik ekledi. Grup sohbetinizden, sohbetteki herkesle doğrudan arama başlatmak için görüntülü veya sesli arama simgesine dokunabilirsiniz.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement