Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Xbox Live Gold Eylül 2023 Oyunları Belli Oldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Her olduğu gibi Eylül ayı için de Microsoft, oyun servislerine yeni oyunlar eklemeye devam edecek. Bu noktada yeni ay için de takvim yavaş yavaş açıklanmaya başladı. En son Xbox Live Gold üyelerine verilecek olan oyunlar duyuruldu.

Açıklanan listede yer alan oyunların Game Pass Ultimate kullanıcıları için de geçerli olacağını belirtelim ve yavaştan listeye geçelim.

Xbox Live Gold Eylül 2023 Oyunları Hangileri?

Bu ay için açıklanan yapımlara baktığımız zaman toplamda 4 oyunun karşımıza çıkacağını görüyoruz. Geriye uyumluluk özelliği ile sunulan oyunlar arasında en çok dikkat çeken yapım ise Portal 2 diyebiliriz.

Diğer oyunlar da düşük bütçeli ama eğlenceli olan oyunlar. Tüm listeyi ve veriliş tarihlerini de hemen aşağı ekliyor olacağız.

Xbox Live Gold

Xbox Live Gold Oyunları

  • Portal 2 – 16 Eylül ile 30 Eylül arası
  • Thrillville – 1 Eylül ile 15 Eylül arası
  • Double Kick Heroes – 1 Eylül ile 15 Eylül arası
  • Gods will Fall – 1 Eylül ile 30 Eylül arası

Xbox Live Gold Eylül 2023 oyunları bu şekilde. Görüldüğü gibi oyunların çoğu 1 Eylül itibariyle erişime açılacak. Sadece Portal 2 için ayın ortasını beklemek gerekecek.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler