PC HocasıCep TelefonuXiaomi Mi 11 Lite NE (CC11) Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi 11 Lite NE (CC11) Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

   

Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin yeni akıllı telefonu Xiaomi CC11, TENAA web sitesinde listelendi. Listedeki fotoğraflara baktığımız zaman tasarım dili şirketin diğer akıllı telefon modellerine oldukça çok benziyor ve Xiaomi CC11 modelinin arka tarafındaki kamera kümesi Mi 11 serisindeki kamera kümesine benzeyen bir yapıya sahip. CC markası yalnızca Çin pazarındaki cihazlar için olacak ancak aynı cihazı küresel pazarlarda farklı bir adla görebiliriz, tıpkı Mi Note 10’un CC9 Pro’yu temel alması gibi.

Sertifikasyon sitesi TENAA’daki görüntülerin kalitesi pek harika değil ama akıllı telefonun kamera kümesi tarafında periskop lense sahip olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca cihazın sağ tarafında tüm kontrol tuşları yer alıyor ve kamera kümesinde yalnızca tek bir LED flaş ışık görebiliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-mi-11-lite-ne-cc11-fotograflari-ortaya-cikti-117422/ linkinden 17.08.2022 22:08:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video