PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerXiaomi Mi Band 7’nin Tanıtım Tarihi için Yeni Bilgiler Var
Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7’nin Tanıtım Tarihi için Yeni Bilgiler Var

   

Xiaomi Mi Band serisi akıllı bileklik denildiği zaman akla ilk gelen seri. Bir hayli popüler olan seri en son Xiaomi Mi Band 6 modeliyle karşımıza çıktı. Evet biraz daha geniş bir ekran ve biraz daha iyi özellikler sunuldu ama seri çok fazla değişmedi. Asıl değişikliği yapacak modelin Xiaomi Mi Band 7 olacağı söyleniyordu.

İşte bu yeni modelin ne zaman çıkacağı ise tam olarak arap saçına dönmüş durumda. Aslında geçmiş dönem tanıtım tarihlerine bakacak olursak zaten söz konusu seri tanıtılmalıydı. Band 6 tanıtılalı 1 yılın üzerinde bir süre oldu.

Fakat pandemi ve pandeminin teknoloji sektörü üzerinde oluşturduğu etkilerle beraber tanıtım ertelendiği söyleniyor. Son sızıntı ise tanıtımın ne zaman yapılabileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi Band 7’nin Gelişi Mayıs Sonunu Bulabilir

Daha önce de isabetli tahminleriyle bildiğimiz kaynaklardan biri olan Digital Chat Station tarafından verilen bilgilere göre yeni bileklik, Mayıs ayının sonunda tanıtılacak.

Pandemi nedeniyle geciktiği söylenen akıllı bilekliğin, tanıtılmasının hemen sonrasında da satışa sunulmasını bekliyoruz. Tabii ki ülkemize ne zaman gelir onu bilemiyoruz.

Xiaomi Mi Band 7

Ama şunu tekrar hatırlatalım ki bu modelle önemli değişiklikler yapılması bekleniyor. Dikdörtgen şeklinde daha düz bir ekran, daha yetenekli sensörler, biraz daha geniş bir gövde gibi beklentiler var.

Kaçırmayın: Instagram Reels Süresi Arttırıldı 

Seriyi biraz daha akıllı saatlere yaklaştıracak ve açıkçası Huawei Band 6 modelinin havasına sokacak bir bileklik bekliyoruz. Tanıtımdan sonra detaylı bir değerlendirme daha yaparız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-mi-band-7nin-tanitim-tarihi-icin-yeni-bilgiler-var-126931/ linkinden 27.05.2022 15:05:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial