PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppYakın Zamanda WhatsApp Üzerinden Sipariş Verebileceksiniz!

Yakın Zamanda WhatsApp Üzerinden Sipariş Verebileceksiniz!

   

Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, yeni özellikler geliştirmeye ve sunmaya devam ediyor. Şirketin şu anda geliştirme aşamasındaki yeni özelliği Android, iOS ve Masaüstü platformlarındaki uygulamasında kullanıma sunuluyor olacak.

“Sipariş Oluştur” isimli özellik sayesinde işletme sahipleri müşterileri ile yaptıkları sohbetlerde müşterilerinin doğrudan sipariş oluşturmasına olanak tanıyacak. Geride bıraktığımız haftalarda mevzubahis özellik ile ilgili söylentiler ortaya zaten çıkmıştı.

WhatsApp Desktop Beta sürümünde ortaya çıkan özellik müşterilerin doğrudan masaüstü uygulaması üzerinden ilgili işletmede sipariş oluşturmalarına olanak tanıyor.

Yalnızca WhatsApp Bussiness ve WhatsApp Desktop tarafında kullanılabilecek

Ekran görüntüsüne baktığımız zaman siparişler kısayoluna dokunduğunuz zaman “Sipariş Oluştur” başlıklı başka bir ekrana yönlendiriliyorsunuz ve burada sepetinize işletmenin sunduğu bazı ürünleri ekleyebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz sipariş hazır olduğunda siparişin oluşturulduğu sohbet ekranında hazır olduğuna dair bir bilgi gözüküyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yakin-zamanda-whatsapp-uzerinden-siparis-verebileceksiniz-129442/ linkinden 16.08.2022 01:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video