Yazarlarımız

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Konuya giriş yapmadan önce kendini tanıtmanı rica edeceğiz. Kendini tanıttıktan sonra yazarlık konusunda kollarımızı sıvayabiliriz. PC Hocasında yazmak konusunda ne düşünüyorsun ? Ben sana kısaca özetliyeyim: “Biz kimse değiliz ve herkesin özendiği bir platform olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı sürdürürken, beraber yol aldığımızda geriye dönüp baktığında “vay be, ne güzel günlerimiz geçti” diyebileceğin bir anı sunuyoruz.

Aslına bakarsan bizlerle beraber gelişerek kendine bir çok alanda tecrübe de katabilirsin. Senin tecrübelerin de bizlere her zaman yoldaş olacak zaten. Eğer sen de bizim gibi özgür, yenilikçi, hırslı ve azimliysen bir makale örneğin ile [email protected] adresimize başvurmanı rica edeceğiz 🙂

Yeniliklerde görüşmek üzere!

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.


Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)


İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.


Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.


Uğur Ates


Safa Harmanda

Teknolojinin içinde kaybolan kendini geliştirmeye çalışan biri :)


Sinan Akyüz

Teknoloji ve bilim dünyasını yakından takip eden, geleceğin keşiflerine hayranlık duyan, yapay zeka, biyoteknoloji gibi alanlarda öğrenmeye ve bilgi paylaşmaya tutkuyla bağlıyım.


Hasan Yüksektepe

1991 Doğumlu bir Bilgisayar sever. Yazılımla kafayı bozmuş ilginç bir değişik.


Video