Yeni Delta Force

Yeni Delta Force Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

  Google News

En eski FPS oyun serilerinden biri olan Delta Force, çıktığı döneme damga vurmuş oyunların başında geliyor. İlk kez 1998 yıllarında tanıştığımız oyun, elde ettiği başarı sayesinde bir hayli geniş bir hayran kitlesine de ulaşmıştı.

Seri her ne kadar sevilmiş olsa da devam oyunları gelmedi. Seriye yıllarca ara verildi. Aradan geçen uzun süreden sonra sonunda beklenen haber geldi. Yeni Delta Force oyunu için duyuru yapıldı.

Yeni Delta Force Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Yıllar sonra gelecek olan yeni oyundan ilk fragman da 18 Ağustos tarihinde gösterildi. Oyun için detaylı tanıtım ise 22 Ağustos tarihinde yapılacak.

Yayınlanan ilk videoya baktığımız zaman yapımdan küçük kesitler sunulduğunu görmekteyiz. Videoda gördüğümüz silahlar anlamında çok çeşitli bir envanter sunulacağı.

Grafiksel açıdan baktığımız zaman da yeni Delta Force oyunuyla beraber büyük bir sıçrayış olacağını görüyoruz.

Özel bir PvP modu, Black Hawk Down filmine dayanan özel bir hikaye modu gibi artıları da olacak yeni Delta Force için detayları yarın alacağız. Şimdilik sizi paylaşılan ilk video ile baş başa bırakalım. Yıllar sonra dönen oyun için sizin de yorumlarınızı bekleriz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video