PC HocasıWindowsYeni Microsoft Store, Microsoft Store’da Gözüktü!

Yeni Microsoft Store, Microsoft Store’da Gözüktü!

 

Windows 10’da Microsoft Store’a sürpriz bir ekleme yapıldı: yeni bir Microsoft Mağazası!

Twitter kullanıcısı Aggiornamenti Lumia tarafından tespit edilen yeni Microsoft Store uygulaması, Xbox Insiders programı kapsamında piyasaya sürülen yeni Xbox Store uygulamasının bir PC entegrasyonu gibi görünüyor. Mağazanın orijinal adı Mercury olan yeni sürümü, başlangıçta konsol yerine PC donanımı üzerinde sızdırılmıştı. Şu anda Microsoft Mağazasında bulunandan çok daha şık bir tasarım olan arayüz, mevcut yinelemeden çok daha duyarlı.

Xbox Mağazasının bu yeni sürümünün, şu anda Windows 10 işletim sisteminde bulunan Microsoft Store’un mevcut yerleşik sürümüne geçip geçmeyeceği bilinmemektedir, ancak uygulama şu anda mevcut Microsoft Store üzerinde indirme yolu ile kullanıma açık halde.

Yeşil bir fon üzerinde daire içerisinde Xbox logosunun ve köşede Beta ibaresinin yer aldığı yeni Xbox mağazası Microsoft Store adı ile Microsoft tarafından yayınlandı. Bu da kullanıcıların aklına Xbox Mağazası ile Windows mağazasının yeni bir görünüm ile tek bir uygulamaya çevirilmesi teorileri geldi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-microsoft-store-microsoft-storeda-gozuktu-88328/ linkinden 30.07.2021 01:07:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement