PC HocasıCep TelefonuYeni Orta Seviyeli Asus Live’a Merhaba Deyin

Yeni Orta Seviyeli Asus Live’a Merhaba Deyin

 

ASUS yeni seri akıllı telefonu Asus Live‘ı yakın zamanda piyasada satışa sunmaya başlayacak. Orta segmentli yeni akıllı telefonun fiyatı ve teknik özellikleri haberimizde.

ASUS LIVE NASIL OLACAK ?

Asus ekibi ZenFone serisinden sonra yakalamış olduğu başarılı gidişatı devam ettirmek isterken yeni orta segmentli akıllı telefonu Asus Live‘ı duyurdu. Teknik özellikleri arasında 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı ve MediaTek MT6580 işlemcisi yer alıyor.

Cihazın satış fiyatı ve Türkiye’deki KDV’li hali “alınabilecek telefonlar” listesine adını yazdıracak türden. Dilerseniz yeni ASUS Live akıllı telefonun teknik özelliklerine bir göz atalım.

Asus Live Teknik Özellikler

RAM: 2 GB

Depolama Alanı: 16 GB

Çözünürlük: 720p

İşlemci: MediaTek MT6580

Kamera: 8 MP arka, 2 MP ön kamera

Batarya: 2070 mAh

Ağırlık: 140 gram

Piyasa Satış Fiyatı: 210 Dolar

asus-live
ASUS LIVE ALINIR MI ?

Açıkçası ASUS’un yeni akıllı telefonu Live‘ın bataryasını beğenmedim. 2070 mAh bataryalı bir telefonun performansı düşük olacağı gibi, kullanım süresi maksimum 12 saat olacağı gibi çok fazla performans beklememenizi öneririm. Zaten orta segment bir düzeyde gördüğümüz telefonun 720p çözünürlüğü de yetecektir.

Türkiye fiyatı ile 750 TL ve civarlarında olacak olan ASUS Live‘ı çok fazla performans beklemeden “alınabilecekler” listesine kaydetmenizi öneririm. Ancak diğer muadilleri ile de karşılaştırmakta fayda var. Yeni telefon genelde tasarımı ile genç kitleyi hedeflese de, bana göre yaş aralığı 35 ile 45 arası kişilere gidecek türden olduğunu söyleyebilirim.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-orta-seviyeli-asus-livea-merhaba-deyin-3522/ linkinden 16.10.2021 11:10:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

    • Lan bi yürü git adamların teknik servisi bile yok doğru dürüst gelmiş burda asus candir diyor bir casper değiller tamam ama bu firmadan da bişey alırsan eğer ürünün başına bir iş gelirse o zaman izle sen okey mi?

  • 2070 mah batarya mi olur arkadaş cihazı nerede kullanacaksın batarya yok ki orta seviye değil giriş seviye olmuş bu asus live

  • 210 dolar bizim ülkemizde nereden baksan kdvsi ile birlikte 800 tlyi bulur alınmaz o yüzden

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad