PC HocasıSosyal MedyaYouTubeYouTube Music, “Diğer Performanslar” Özelliğini Kullanıma Sundu!

YouTube Music, “Diğer Performanslar” Özelliğini Kullanıma Sundu!

   

YouTube Müzik platformunun en iyi özelliklerinden bir tanesi ise hayran aranjmanlarını (cover olarak bilinir), konser kayıtlarını ve canlı performanslar gibi diğer varyantları da içerisinde barındırıyor olmasıdır. YouTube Müzik şimdi ise dinlediğiniz müziğe ait bu saydığımız varyantları listeleyecek “Diğer Performanslar” isimli özelliğini kullanımı sundu.

Dinlediğiniz şarkıya göre bağlı olarak değişiklik gösterecek olan özellik, Şu An Çalınan ekranın sağ alt köşesindeki “İlgili” menüsündeki sekmelerde yer alıyor. YouTube Music’in “Diğer performanslar” sekmesinde sunduğu sürümlerin sayısı büyük ölçüde değişiklik gösteriyor ve çoğunlukla yalnızca ünlü şarkılar/sanatçılar için görünüyor olacak.

Normal kullanıcılar tarafından kaydedilen ve YouTube’a yüklenen konser klipleri, remiksler ve hayran aranjmanları, akustik versiyonlar ve diğer sanatçıların kendi yorumları “Diğer Performanslar” sekmesinde yer alıyor olacak. Böylelikle kullanıcıların diğer içerikleri keşfetmesi kolaylaşıyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/youtube-music-diger-performanslar-ozelligini-kullanima-sundu-131010/ linkinden 12.08.2022 14:08:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video