2023 Thermaltake RAM MOD Invitational Season 1

2023 Thermaltake RAM MOD için Son Oylama Başladı

  Google News

Thermaltake, yılın en heyecan verici ve anıtsal RAM modlama yarışması olan 2023 Thermaltake RAM MOD Invitational Sezon 1 için son oylama zamanının geldiğini duyurdu. Bu yıl, Thermaltake’in RAM MODDING etkinliğini üst üste düzenlediği dördüncü yıldı ve tüm muhteşem projeler Thermaltake RAMMOD web sitesinde (https://rammod.thermaltake.com/2023/) ve Tt topluluğunda (https://bit.ly/3Z3jzcd) “2023 Thermaltake RAM MOD Invitational Season 1” başlığı altında sergilendi. Yolculuk sona ererken, şimdi ise kazananları seçme zamanı!

2023 Thermaltake RAMMOD Invitational Season 1 Final Oylama Etkinliği, 25 Mayıs 2023 – 8 Haziran 2023 tarihleri arasında başlayacak. Bu nedenle, favori modcunuzu desteklemek ve ödüller kazanmak istiyorsanız, kaydolmaktan ve Tt ailesinin bir parçası olmaktan çekinmeyin. Herkes Tt Topluluğu forumlarına kaydolabilir ve en sevdiğiniz mod yapımcılarına oy verebilir.

Platforma giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken oylama başlığına oy vermek. Oyunuzu tamamladıktan sonra, Thermaltake View 300 MX Mid Tower Kasa ve TOUGHRAM XG RGB Bellek DDR4 3600MHz 16GB (8GB x2) dahil olmak üzere Thermaltake’ten harika ödüller kazanma şansına sahip olacaksınız. 2023 Thermaltake RAMMOD Invitational Season 1’in kazanan ilk üç yarışmacısı toplamda 5.000 USD’ye kadar nakit ödül alacak.

2023 Thermaltake RAM MOD Invitational Season 1

Nasıl Oy Kullanılır ve Oylama Kuralları Neler?

Tt Topluluk platformu (https://community.thermaltake.com/) tüm kullanıcılara açık.  Son oylama etkinliği Tt Topluluğu forumlarında yapılacak ve ödüller, oy kullanan rastgele seçilen üyelere verilecektir. Topluluk oylamasına ayrılan puanın toplam yüzdesi yaklaşık %30’dur; %15’i Thermaltake, %30’u profesyonel modcular ve %25’i Thermaltake CEO’su Kenny Lin tarafından.

Etkinlik İncelemesi

Bir ay içinde Kanada, Almanya, Japonya, Malezya, Filipinler ve İsveç’ten altı yarışmacı, TOUGHRAM XG RGB D5 Bellek DDR5 modüllerimizi kendi tasarımlarına göre modifiye etti. Katılımcı mod yapımcılarına, RAM’in kendisinin genel görünümünü ve düzenini değiştirmeden RAM soğutucularını değiştirmeleri için belirli bir zaman çerçevesi verildi.

Katılımcılar yalnızca TOUGHRAM XG RGB D5 Bellek DDR5 modüllerini kullanabildi ve modüller için bir stant veya platform oluşturabilmelerine rağmen, bir ana karta veya PC yapısına ayrı bir yapı eklemelerine izin verilmedi.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video