PC HocasıHaberlerAcer Chromebase Video Konferanslara Özel Bilgisayar

Acer Chromebase Video Konferanslara Özel Bilgisayar

 

Google ve Acer tarafından toplantılar için masaüstü veya ofis telefon kabinleri gibi küçük alanlar için tasarlanmış bir “all-in-one” bağımsız güvenli video konferans cihazı Chromebase bilgisayar adında Google’ın Chrome OS tabanlı işletim sistemini kullanmakta.

Fiyatı ise şuan için 799 $ piyasada şuan için lg gibi markalarda da benzer özelliklerde ürünler bulunmakta fakat bu ürünün özelliği 24-inç olması şuan için piyasada daha büyük ekran boyutlarında bir bilgisayar bulunmamakta.

acer-chromebase

Toplantılar için Chromebase 24 inç, 1080p dokunmatik ekran , HD konferans kamera özelliği, dört mikrofon ve stereo hoparlörler gibi özellikleri bulunmakta.Toplantılar için Chromebox, video konferansları yapan firmalar için tavsiye edilmekte. Chromebase bir video konferansa katılmak için iki kişiye kadar bir kişisel terminali olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Chromebase üzerinden. 25 katılımcıya kadar Google Hangout toplantıları, bağlanır , Google Chromebase ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Avustralya’da mevcut olduğunu söylüyor ve yakında diğer pazarlara geliyor olması bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/acer-chromebase-video-konferanslara-ozel-bilgisayar-6665/ linkinden 30.07.2021 01:07:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement