PC HocasıArama MotorlarıArama Motoru Yandex’de En Çok Aranan Kış Tatili Yerlerini Yayınladı

Arama Motoru Yandex’de En Çok Aranan Kış Tatili Yerlerini Yayınladı

 

Yandex, kullanıcılar tarafından en çok aranan kış tatili mekanlarını açıkladı. En çok aranan kış tatil mekanlarını sırası ile görebileceğiniz listede gitmek istediğiniz noktalar için öncü olabilecek mekanları inceleyebilirsiniz.

EN ÇOK HANGİ KIŞ TATİL MEKANLARI ARANDI ?

Malum okullar da yarı yıl tatiline girdikten sonra binlerce aile bu fırsatı ufak kaçamaklar yaparak tatil mekanlarını araştırma ile geçirdiler diyebiliriz. Kullanıcıların arama motoru Yandex‘te yaptığı aramalarda hazırlanan veriler üzerinde kış tatili için en çok aranan mekanlar derlendi. Kayak yapabilmek için en çok aranan mekan Uludağ olurken, kaplıca mekanında ise Pamukkale ilk sırada yer alıyor.

en-cok-aranan-tatil-mekanlari
Aslına bakılırsa kullanıcıların bu sene içerisinde kayak merkezlerinden çok kaplıcalara gitme isteği göze çarpıyor. Kaplıca merkezleri arasında sırası ile Sapanca, Gönen, Kızılcahamam ve Balçova aranırken, kayak merkezlerinde ise Uludağ, Erciyes, Kartepe, Ilgaz ve Sarıkamış listenin başında geliyor. Yani yayınlanan listede 10 kış tatili mekanından 6’sı kaplıcalardan oluşuyor. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan Yandex‘in derlemiş olduğu kış tatil mekanlarına bir göz atalım:

En Çok Aranan Kış Tatil Mekanları:

1-) Pamukkale

2-) Uludağ

3-) Erciyes

4-) Kartepe

5-) Ilgaz

6-) Sapanca

7-) Gönen

😎 Kızılcahamam

9-) Balçova

10-) Sandıklı

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/arama-motoru-yandexde-en-cok-aranan-kis-tatili-yerlerini-yayinladi-3779/ linkinden 28.10.2021 20:10:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad