PC HocasıOyunARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri

ARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri

 

Birkaç yıl önce oyun sektörüne farklı bir tema ile giriş yapan ARK: Survival Evolved‘i şuan Season Pass ile birlikte 35,50TL‘ye almak mümkün. 2017 yılında tam sürüm olarak çıkış yapan ARK, hala oyuna DLC eklemeye devam ediyor

Oyunun teması ve farklılığı nedir?

Hepimiz survival tabanlı oyunları oynamışızdır, temel özellik her zaman bir şeyler üretip hayatta kalmaya çalışmak olmuştur. 2009 yılında bu kategoriye büyük bir farklılığı Minecraft katmıştı. Sandbox öğeleri ile survival sistemini birleştiriyordu. ARK ise sizi dinozorların olduğu bir adada çıplak bir şekilde bırakıyor ve bu ekosistemin içerisinde teknolojik gelişmeler ile uzay teknolojisine kadar ilerliyorsunuz. Çok oyunculu modu ile beta sürümünden beri oyuna sürekli güncelleme getiren ekip, oyuna mod desteği veriyor ve yeni eklenti paketlerini getiriyor. Beta sürümünden beri oynadığım ARK: Survival Evolved‘i sandbox survival tür sevenlere ve farklı bir konsept arayanlara tavsiye ederim.

Sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyonları)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya daha yüksek
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha yüksek
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ark-survival-evolved-sistem-gereksinimleri-78069/ linkinden 15.10.2021 22:10:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Emre CANTÜRK

Grafik tasarım, bilim, teknoloji ile yakından ilgilenen tipik bir öğrenci :)

58 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad