Artık Lansman Olmasa da Olur: Samsung Galaxy Z Flip4’ün Yeni Görüntüleri ve Videoları Ortaya Çıktı!

  Google News

Geride bıraktığımız birkaç ay önce Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung‘un yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy Z Flip4 modelinin Grafit renk seçeneğini gözler önüne seren gerçek birkaç fotoğraf internete sızmıştı ve şimdi ise daha fazla canlı görüntü ve uygulamalı video gün yüzüne çıkıyor.

Ortaya çıkan yeni görüntüler çift renk tasarımını gösteriyor; fotoğraflardaki modeller büyük ihtimalle Grafit ve Pembe Altın renk seçeneklerine sahipler ve kapak ekranı ile kamera kümesinin bulunduğu ada siyah bir alan içerisinde yer alıyor ve büyük ihtimalle tüm renk seçeneklerinde tamamen siyah bir alan içerisinde yer edinecekler.

Standart renk gruplarının yanı sıra Galaxy Z Flip4, şirketin çerçeve paneller için farklı kombinasyonlar seçmenize olanak tanıyan Bespoke programının bir parçası olacak ve 70’in üzerinde olası kombinasyon sunacak.

Fotoğraflara baktığımız zaman tasarımın geçen seneki model ile aşağı yukarı aynı olduğunu fakat boyut tarafında biraz büyüme olduğunu söyleyebiliriz. Geçen sene tanıtılan Z Flip3 modeli 166 x 72,2 x 6,9 mm boyutlara sahipken, Z Flip4 modeli 167,9 x 73,6 x 7,2 mm boyutlara sahip.

Boyutların büyüme sebebi ise akıllı telefonun içerisinde barındırdığı donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 3700 mAh ile 3300 mAh kapasite aralığındaki bir bataryadan karşılıyor olmasından kaynaklı. Akıllı telefon 6.7 inç boyutunda 1080×2640 piksel çözünürlüğüne sahip bir ekran ile geliyor olacak ve dış ekran ise 1.9 inç boyutunda olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video