PC HocasıOyunBağımlılık Yaratan Slither.io Nasıl Oynanır ?

Bağımlılık Yaratan Slither.io Nasıl Oynanır ?

 

Geçtiğimiz sene adeta bomba gibi patlayan ve oyuncular arasında çok tutulan Agar.io şimdi şekil değiştirerek yeni ve farklı versiyonu Slither.io‘ya dönüştü. Peki Slither.io nedir, nasıl oynanır ?

Slither.io Nedir ?

Aslında içerik çok basit ve kolay. Yılan oyunun farklı versiyonu olarak karşımıza çıkartılan ve küçük yılanların da büyük yılanları yiyebildiği farklı türde yılan oyunu diyebiliriz. Oyuna katılmak için ilk olarak Slither.io adresine giriş yaptıktan sonra bir nick name girmeniz gerekiyor. Dilerseniz soldaki pencereden yılan modelinizi belirleyebiliyorsunuz ardından oyun başlıyor.

Slither.io Nasıl Oynanır ?

İlk etapta her yerde bulunan renkli ufak simgeleri yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Biraz ilerledikten sonra haritanın ortalarına giderek büyük yılanları kafalamanız gerekebilir. Eğer kendi yılanınızın ağzı başka yılanın herhangi bir yerine değerse yanıyor ve baştan başlıyorsunuz.

Küçük yılanların da büyük yılanları yediğini söylemiştik. Bunu yapabilmek için de büyük yılanların sizin herhangi bir yerinize çarpmasını sağlamanız gerekiyor. Çarptıktan sonra büyük yılanın tüm simgeleri dağılıyor ve siz topladığınızda kocaman bir yılana dönüşüyorsunuz.

Ekranın sağ tarafında bulunan skorboarda bakarak da şampiyon belirleniyor. Açıkçası ben 10 dakikaya yakın oynadım ve agar.io’yu bana aratmadı. Zevkli ve denenmesi gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Slither io Skin


Amaç Nedir ?

Oyunu dilerseniz web üzerinden, iOS ve Android platformlarından da oynayabiliyorsunuz. Amaç yılanınızı en büyük noktaya getirerek, ekranın sağ köşesinde bulunan top 10 listesine girmek. Genel sıralamanızı da buradan takip edebiliyorsunuz.

Bir de Slither.io Skinleri Var

Her oyunda olduğu gibi Slither.io‘da da yılanınızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için skorlarınızı Facebook veya Twitter hesaplarınızdan paylaşmak yeterli oluyor. Paylaşımları yaptıktan sonra ulaştığınız uzunluk (puan) ne kadar fazlaysa, Slither.io size “Slither Skin” adı verilen özel yılan derisi alternatifi veriyor.

Bu skinlerde ABD, Türkiye, İsrail, Fransa vb gibi ülkelerin bayraklarından oluşan yılan derileri bulunuyor. Slither.io skin oyun içerisinde arkadaşlarınıza ve rakiplerinize gösteriş için güzel fırsat diyebilirim.

Slither.io oyunu hakkında bu hafta sonu bir oynanış videosu çekerek sizlerle paylaşacağım. Kesinlikle denemenizi öneriyoruz. Slither.io server hakkında da bir şey yapmanız gerekmiyor. Direkt olarak siteye bağlandıktan sonra erişim sağlayabiliyorsunuz.

Slither.io‘nun Android ve iOS sürümlerini aşağıdan indirebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bagimlilik-yaratan-slither-io-nasil-oynanir-21488-7621/ linkinden 28.07.2021 12:07:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

  • Agar.io’yu o kadar çok beğendik ki, milyonlarca insan vakit geçirmek için sürekli oyuna girip, kendinden küçükleri yer hale geldi. Gayet sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oyundu.

  • Yine klasik Agar.io mantığı var, faremizle yılanımızı kontrol ediyoruz ve sürekli parlayan noktaları yiyerek büyüyoruz. Bir tek farklı durum büyük yılanı sizde yiyebiliyorsunuz. Asıl amacı sürekli büyüyerek hiç bir yılana değmeden ( eğer değerseniz veya temas ederseniz patlarsınız ) başka yılanların size değmesini sağlayarak onları patlatmak. Bunun içinde önlerine ani hareketler yapmanız gerekiyor, tıklayarak. Böylelikle küçük bir yılan bile olsanız birinciliğe oturabilme imkanınız var.Benimde kanatım bu

  • ya abi oyun süper elinize sağlık ama bu oyunda neden kendi öldürdüğümüz yemleri kendimiz yiyemiyoz?

    • Merhaba,

      Slither.io oynarken öldürmüş olduğunuz yemleri yiyebiliyorsunuz. Sadece bunun için öldürdüğünüz yemlerin üzerine gidip almak yeterli olacaktır..

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video