Call of Duty Warzone Mobile

Call of Duty Warzone Mobile için App Store ve Google Play Sayfaları Açıldı

  Google News

Call of Duty Warzone Mobile, aylar öncesinde duyurulduğu zaman büyük bir heyecan yaratmıştı. Zira yeni mobil oyunun tamamen baştan geliştirildiği ve oyunun sadece mobil platformlara özel haliyle hazırlandığı duyurulmuştu.

Bu duyurunun ardından ise tabii ki oyun için bekleme aşamasına geçtik. Oyunun ilk videosunun paylaşılmasının üzerinden 5 ay kadar geçmişti ki bu kez yapım için Google Play ve App Store sayfalarının açıldığı duyuruldu.

Call of Duty Warzone Mobile Hazırlıkları Tam Gaz Devam Ediyor

Serinin yeni mobil oyunu için App Store mağazasında da Google Play mağazasında da ilk bilgilerin paylaşıldığını görüyoruz. Tabii ki şu an için indirme gibi bir durum söz konusu değil ama yapım için ön kayıtların başladığını net olarak söyleyebiliriz.

Call of Duty Warzone Mobile

Ön kayıt sürecine girdiğiniz zaman, otomatik olarak indirime kuyruğuna da kayıt olmuş oluyorsunuz. Ön kayıt sürecine katılan kullanıcılara da M4 Archfıend, x12 Prince of Hell gibi ek envanter içerikleri sunulacak.

Tamamen yenilenmiş olan Verdansk haritası, Warzone 2.0 ve MW2 ile çapraz aşama ilerleme desteği ve çok daha fazla artısıyla beraber gelecek olan Call of Duty Warzone Mobile için çıkış tarihi ise şimdilik 15 Mayıs 2023 olarak gözüküyor. Çıkış tarihi için herhangi bir gecikme olur mu bilemiyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video