PC HocasıHaberlerCumhurbaşkanı Erdoğan’dan Gençleri Sevindirecek Haber!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Gençleri Sevindirecek Haber!

   

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün yaptığı Kabine Toplantısı açıklamalarında resmi bayram tatili süresine ek olarak, gençleri sevindirecek bir haberi de paylaştı. Yalnız bu yaz dönemini kapsayan uygulamada gençler KYK yurtlarında ücretsiz konaklayabilecek.

27 Haziran 2022 günü gerçekleştirilen Kabine Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli konularda demeçler verdi. Yaz tatili döneminde konaklayacak yer bulmakta güçlük çeken öğrencilerin KYK yurtlarında ücretsiz bir biçimde kalacağını belirtti.

Uygulama, 15 Temmuz’da başlıyor ve 1 Eylül’de sona eriyor!

18-25 yaş grubu içerisinde gençler, hiçbir ücret ödemesi yapmadan 81 ilde bulunan devlet yurtlarında ücretsiz bir şekilde konaklayabilecek. Mevzubahis uygulama 15 Temmuz günü başlayıp 1 Eylül günü bitecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cumhurbaskani-erdogandan-gencleri-sevindirecek-haber-129267/ linkinden 16.08.2022 02:08:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video