PC HocasıHaberlerCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Apple Cihazları Tercih Etti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Apple Cihazları Tercih Etti

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı tarafından yapılan fotoğraf yarışmasında üç fotoğrafa oy verdi. Oyunu kullanırken Apple marka Macbook ve iPhone 6S Plus dikkatlerden kaçmadı. Detaylar haberimizde.

iPHONE 6S PLUS VE MACBOOK KULLANIYOR

Dün İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü‘nden geçerken intihar etmek üzere olan Vezir Çatraş‘ı Cuma namazından çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konvoyu ile geçiş esnasında görmüş ve kişiyi intihardan vazgeçirmişti. Bu esnada makam aracının içerisinde iPhone 6S Plus akıllı telefonu fotoğraflanmıştı.

bogazici-intihar

Bugün de Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı‘nın düzenlemiş olduğu yılın fotoğrafları oylamasına katılarak üç fotoğrafa oy verdi. Oyunu Macbook cihazından kullandığı görülürken, marka tercihini Apple‘dan yana kullanması gündeme düştü.

Fotoğraf oylamasında da ilk oyunu Suriye’li çocukların denizden çıkartılış anındaki fotoğrafa verirken, diğer oylamayı Türkiye maçında Arda Turan’ın resmine ve 3. köprünün fotoğraflanmasına verdi.

tayyip-erdogan-iphone-6s-plus

recep-tayyip-erdogan-macbook-pro
Recep Tayyip Erdoğan‘ın kullanmış olduğu Macbook Pro cihazı da özel olarak tasarlanmış durumda. Arka panelde Cumhurbaşkanlığı forsu ve Recep Tayyip Erdoğan‘ın gerçek imzası basılmış durumda. Tüm bu görüntülerden sonra Cumhurbaşkanı’nın iyi bir Apple takipçisi ve kullanıcısı olduğunu söyleyebilmek mümkün.

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cumhurbaskani-tayyip-erdogan-apple-cihazlari-tercih-etti-2923/ linkinden 16.10.2021 04:10:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Recep Tayyip Erdoğan onları kendi günlük işleri için kullanıyor devlet sırları yok içerisinde yani macbook özel ama sürekli onda verilerini saklamıyor 🙂

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad