PC HocasıPCFlight Simulator Artık Excalibur Bilgisayarlarında!

Flight Simulator Artık Excalibur Bilgisayarlarında!

 

Oyun severleri son olarak teknoloji ürünlerle ve oyunlarla buluşturan Casper Excalibur, şimdiyeni nesil Microsoft Flight Simulator hediyeli. Oyuncuları yüksek performans ve kesintisiz oyun hazzı ile buluşturan Excalibur ve Xbox ortaklık ile gökyüzüne yükselin ve uçuş heyecanını deneyimleyin. 

Tüm Windows 10’lu Excalibur bilgisayarları ile, 100’ün üstünde yüksek kaliteli oyuna bir aylık süresiz erişim elde eden online oyun mağazası Xbox Game Pass yeni oyunu Flight Simulator’u artık deneyimleyebileceksiniz. Her ay yeni oyun eklenen oyun kütüphanesi ve hususi indirimlerile birlikte, aktüel oyunları anında oynama fırsatı bulacağınız Xbox Game Pass ile oyun deneyimlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Dünyayı Keşfedin

Flight Simulator ile 37 binden fazla havaalanının, 2 milyon şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçekçi dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu dünyada gezinebilirsiniz. Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar fazlaca çeşitliliğe haiz uçaklarla etkileşimli ve vurgulu vasıta rehberi ve test listeleriyle seviyenize nazaran ölçeklenen deneyim yardımıyla pilotluk yeteneklerinizi güçlendirebilecek, doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve şimşek dahil olmak suretiyle gerçek zamanlı canlı hava durumuyla gece yada gündüz uçma deneyimini yaşayabileceksiniz.

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator’da hafifçe uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar oldukça yüksek detaylı ve gerçek uçakları uçurabilecek, dinamik ve yaşayan bir dünyada gece uçuşlarında, anlık atmosfer simülasyonuna haiz canlı hava niteliğinde zorluklara karşı arzu ettiğiniz yere kendi uçuş rotanızı oluşturabileceksiniz.

Excalibur Bilgisayar aktörleri için tasarlandı;

Yüksek performansa ve hıza haiz olmak isteyen oyun tutkunları için tasarlanan Excalibur ürünleri; Intel 10.Nesil işlemcileri, yeni monitör kartı seçenekleri ve RGB klavyeleri ile son olarak teknolojileri oyuncularla buluşturuyor. Ekran teknolojileri alanında öne çıkan 144 Hz/240Hz monitör ve yenilenme hızı seçenekleri ile Flight Simulator oyununu üst seviye gerçeklik algısı ve kesintisiz oyun hazzı ile deneyimleyebileceksiniz. En aktüel ve favori oyunlarınızı canlandırırken arkadaşlarınızın oyununu takip edebilir ve onlarla söyleşi edebilirsiniz. Oyunlar arası geçiş yaptığında dahi sohbeti devam ettirmeni elde eden gelişmiş özellikler yardımıyla oyundan taviz vermeden konuşmaları takip edebilirsiniz.

31 Aralık 2020’ye kadar faydalanabileceğiniz Xbox Game Pass üyeliği, https://www.casper.com.tr/ web sitesi üzerinden Windows 10 yüklü tüm Casper Excalibur Bilgisayar modelleri için geçerlidir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/xbox-game-pass adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/flight-simulator-artik-excalibur-bilgisayarlarinda-92314/ linkinden 21.06.2021 19:06:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video