GM 22S

Uygun Fiyatlı General Mobile GM 22S Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

  Google News

General Mobile imzasını taşıyan GM serisinin yeni üyesi GM 22S modeli tanıtıldı. Üstün teknik özellikleriyle değil ama uygun fiyatı ile dikkat çeken telefon, tam bir fiyat performans akıllı telefonu olacak.

General Mobile GM 22S Fiyatı Nasıl? Özellikleri Neler?

İddiadan uzak akıllı telefonda ön kısımda çok yaygın kullanıldığını gördüğümüz su damlası çentik alanı var. Alt kısımda da biraz kalın bir çerçeve alanına yer verilmiş durumda.

Bunun dışında arka kısımda ise tek bir kamera alanının içerisinde öbekleşmiş 3 kameranın bulunduğunu görüyoruz. Orta kısımda ise eski tip telefonlarda da sık sık gördüğümüz parmak izi sensörü karşımıza çıkıyor.

Gelelim telefondaki teknik özelliklere. General Mobile, bu modelde de fiyatı aşağı çekmek adına Helio G25 işlemcisine yer vermiş. Orta sınıflarda dolaşan işlemcinin yanında standart 4 GB RAM miktarı da kullanılıyor.

4 GB RAM yanında sunulan depolama alanı ise 64 GB. Tabii ki burada şöyle bir avantaj var ki telefonda microSD kart desteği bulunuyor. İstediğiniz gibi depolama alanını arttırabiliyorsunuz.

GM 22S

Telefonun ön kamerası kısmında yazılımsal olarak desteklenen, süper piksel moduna sahip olan bir selfie kamerası bulunuyor. Arka kamera kısmında ise 13 MP değerinde ana kamerayı ve buna eşlik eden çift VGA kamerayı görüyoruz.

Telefonun 4K video kaydı alamadığını da eklemiş olalım. Zaten sınıfı düşünüldüğü zaman, 4K video kaydı alması da beklenen bir model değil.

General Mobile GM 22S için son olarak ekrandan da söz edelim. Telefonda standart IPS LCD ekrana yer verilmiş. 6,52 inçlik ekran, 720p çözünürlük değerine sahip.

GM 22S

General Mobile GM 22S Fiyatları Nasıl?

Tamamen fiyat performans odaklı olan akıllı telefonun satış fiyatı da 3.999 TL olarak açıklandı. Bu fiyata modelin ne kadar tercih edileceğini de zamanla göreceğiz.

Teknik Özellik Özeti

  • Ekran: 6.52 inç IPS LCD 720p çözünürlük
  • İşlemci: MediaTek Helio G25
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 64 GB
  • Ön kamera: 8 MP yükseltmeli
  • Arka Kamera: 13 MP ana kamera artı VGA kameraları

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

  • ben kullanıyorum Vodafone mağazasından aldım kesinlikle tavsiye etmem ilk hafta güzel bir izlenim veriyor sonra uygulamalar tek tek çöküyor ilk önce Instagram sonra Facebook sonra WhatsApp sonra oyunlar telefonda şuan arama harici bir şey yapamıyorum değiştirdim yeni almama rağmen 100 TL ye bile degmiyecek bir cihaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video