PC HocasıAndroidGoogle, Pixel 5’in Kamera Uygulamasını Diğer Pixel Modellerine Getiriyor

Google, Pixel 5’in Kamera Uygulamasını Diğer Pixel Modellerine Getiriyor

 

Google, Google Kamera uygulamasının 8.1 sürümünü Pixel telefonlara aktarmaya başladı, bu da eski cihaz sahiplerinin yeni Pixel 5’in bazı işlevlerini alacağı anlamına geliyor. Uygulamanın 8.0 sürümü daha önce yalnızca Pixel 5’te mevcuttu, ancak 9to5Google, 8.1’in Pixel 2 ve 2 XL kadar eski telefonlarda çalışması gerektiğini bildirdi. Güncelleme ilk olarak Kelvin Peralta tarafından Twitter’da fark edildi.

Uygulama tamamen elden geçirilmiş bir uygulama değil, ancak bazı özellikler yeniden tasarlandı veya yeniden düzenlendi. Yeni eklemeler arasında, arka plan gürültüsünü azaltmaya yönelik “Ses Yakınlaştırma” özelliği ile birlikte yakınlaştırma kısayolları bulunuyor. 9to5Google okuyucu raporlarına göre, Pixel 5’in pürüzsüz kaydırma çekimlerine yardımcı olan yeni Sinematik Pan video kayıt özelliği de var, ancak bu yalnızca Pixel 4 ve 4 XL’ye ekleniyor gibi görünüyor.

Güncelleme halen kullanıma sunulma sürecinde olduğundan kendi cihazınızda gelmesi için biraz beklemeniz gerekebilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-5in-kamera-uygulamasini-diger-pixel-modellerine-getiriyor-93485/ linkinden 21.06.2021 19:06:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video