PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Google Pixel 6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

 

Uzun zamandır internete sızıntılar düşen, internet devi Google’ın yeni nesil amiral gemisi Pixel 6 ailesinin lansman tarihi nihayet belli oldu. Made By Google tarafından Twitter’da paylaşılan bir gönderide Pixel Fall Launch için tanıtım görseli ve tarih paylaşıldı.

Pixel 6 ailesinin başrol alacağı lansman 19 Ekim’de Pasifik Saati ile saat 10’da başlayacak. Diğer makalelerimizden bileceğiniz üzere yeni nesil akıllı telefonlar şirketin kendine ait işlemcisi Google Tensor ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Ayrıca diğer Pixel cihazları ile kıyaslandığında farklı bir tasarımla geleceğini bildiğimiz fotoğrafları da mevcut. Elimizdeki sızıntıların haricinde cihazın daha da farklı gelmesi muhtemel. Şu ana kadar cihaz hakkında hemen hemen her şeyi biliyoruz ve lansmanda bu sızıntıların ne kadar doğru olduğunu görüyor olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-118911/ linkinden 28.10.2021 21:10:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad