PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6 Pro’nun Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

Google Pixel 6 Pro’nun Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

   

İnternet devi Google’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi Pixel 6 ailesi ile ilgili bir çok iddia ve sızıntı ortalıkta dönmeye devam ediyor. Bu iddialardan bir tanesi ise şirketin kendine ait Tensor SoC yonga setini bu cihazlarda kullanacağı. Bugün ise Google Pixel 6 Pro’nun Gekkbench sonuçları ortaya çıktı ve cihazından hangi işlemciyi kullandığına dair bazı net bilgiler elde edinmiş olduk

Geekbench listesi cihazın skorlarını ortaya çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda bize yaklaşmakta olan Pixel akıllı telefonun özellikleri hakkında da bazı bilgiler vererek iddiaları doğrulamamızı sağlıyor. Listeye göre, Pixel 6 Pro’nun üç kümeli bir işlemci yapılandırması var; 2.84GHz hızına sahip iki çekirdek, 2.25GHz hızına sahip iki çekirdek bulunuyor ve 1.80GHz hızında dört işlemci çekirdeği yer alıyor. Liste ayrıca akıllı telefonun 12 GB RAM’e sahip olacağını da paylaşıyor ve bu, bir akıllı telefonda görebileceğiniz maksimum birincil bellek olabilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Google Pixel 6 Pro, Android 12 işlemci çalıştırıyor.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi Google Pixel 6 Pro modeli, Geekbench 5’te tek çekirdekte 414 ve çok çekirdekte 2074 puan almayı başarıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6-pronun-geekbench-sonuclari-sizdirildi-117882/ linkinden 17.08.2022 22:08:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video