PC HocasıİnternetGoogle’ın 430 TL’lik Nik Collection Uygulaması Şimdi Ücretsiz

Google’ın 430 TL’lik Nik Collection Uygulaması Şimdi Ücretsiz

 

Normalde fotoğraf düzenlemek için bir çok uygulama veya programı indirerek kurmaya çalışırız. Bu konuda önce programlardan birisi olan Adobe Photoshop‘a yakında bir uygulama olan Google’ın Nik Collection uygulaması şimdi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

430 TL’lik Uygulama Ücretsiz

Almanya merkezli çalışan Nik firması, 2012 yılında geliştirmiş olduğu resim düzenleme ve eklenti uygulamalarını Google’a satmış ve bir çok uygulamasını ücretsiz olarak satışa sunmuştu. Ancak şimdi de Google, bu eklenti paketini kullanıcılara ücretsiz olarak veriyor.

Geçen sene 500 dolar ücret ile satılan bu uygulama, Google’ın satın alımı gerçekleştirildikten sonra fiyatını 150 dolara (430 TL’ye) indirmişti. Paketin içerisinde aşağıda bulunan tüm ürünler ücretsiz olarak sizin oluyor.

nik-collection
Nik Collection‘a ait .exe uygulamasını kurduktan sonra tüm eklentiler de kurulmuş oluyor. Nik Collection uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/googlein-430-tllik-nik-collection-uygulamasi-simdi-ucretsiz-6168/ linkinden 16.10.2021 06:10:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

15 Yorum

 • Hocam adamsın indiriyorum şimdi ama biraz uzun sürecek adil kullanım kotasını aştık bu ay 😀

 • Bu indirmiş olduğumuz nik collection uygulamasının içerisindekilerin hepsi resim düzenleme için mi acaba ?

  • Merhaba Özgür,

   Sadece resim uygulaması yoktur. Ses düzenleme, video düzenleme, resim efekt verme gibi uygulamalar bulunmaktadır.

 • Peki sizce böyle bişeyi internetten daha önce bulamıycakmıydık 😀

  • neva var crackli kullanıyoruz ama yeni bir iş yeri açan veya amatörce başlayan biri içinneden olmasın free bir düzenleme programı

 • hocamhiçbirvürüs falan yoktur deyilmi sana güvendiğim için indiriyom :d

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad