reklam
Ana SayfaAndroidHonor View 20 ve Honor Watch’ın Avrupa Fiyatı Açıklandı!

Honor View 20 ve Honor Watch’ın Avrupa Fiyatı Açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Çin’de Honor tarafından tanıtılan 48 MP arka kameralı Honor View 10’un Avrupa fiyatı açıklandı. 

Aralık ayının son günlerinde Honor tarafından düzenlenen lansman ile tanıtılan View 20, delikli ekranı ve 48 MP arka kamerasıyla oldukça dikkat çeken bir model olmuştu. Kirin 980 yonga setinden gücünü alan telefonun performansı da oldukça yüksek. Hem uygun fiyatıyla hem de kamerasıyla oldukça sevilen telefon modeli olan Türkiye’de de beklenen Honor View 20’un Türkiye’de ne zaman ve hangi fiyatla çıkacağı belli değil. 

Honor V20 Avrupa Ülkelerinde Hangi Fiyatla Satılacak?

Ülkedeki vergilerden dolayı Honor View 20’nin fiyatı ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor. Honor View 20 cihazın 6 GB bellek ve 128 GB depolama alanı olan versiyonu €549 – €569 arasında değişiklik gösterirken 8 GB bellek 256 GB depolama alanı olan versiyonu ise €649 – €699 arasında değişiklik gösteriyor.

Google, Chromebook Cihazlar için 'Steam' Desteği Üzerinde Çalışıyor

Honor View 20, Çin’de €380 fiyatla satılırken Avrupa’da daha yüksek fiyatla satılmasın sebebi ise Avrupa ülkelerinde telefondan daha fazla vergi alınması. Bu yüzden Honor View 20’nin Avrupa fiyatı Çin’e kıyasla daha pahalı. 

Honor Watch’ın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Honor tarafından üretilen uygun fiyatlı akıllı saat olan Honor Watch, €179 fiyatla satılacak. Honor View 20 aldığınız zaman lansmana özel Honor Watch akıllı kol saati hediye olarak verilecek. 

Peki ya siz Honor View 20 telefonun Avrupa fiyatını nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtin. 

Etiketler

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement

Advertisement